Innehållsdriven marknadsföring: Sektori

Framgångsrik marknadsföring och kommunikation bygger på förståelse av och insikt i företagets verksamhet. Sektori studerar och lär sig ditt företag för att marknadsföringen ska bli övertygande och för att öka din omsättning och försäljning. Detta är Sektoris kärnkompetens.

Små och medelstora företag är den drivande kraften i vårt samhällde, utan dem stannar ekonomin och tillväxten. Vår passion är att utforma budskap som kommuniserar de finska företagens kompetens både nationellt och internationellt till B2B och B2C marknader.

Vi klär ditt företags budskap i en visuellt attraktiv design och tar det både till de nyaste digitala medierna såväl som till traditionella medier. Vi är ditt val av när du behöver någon som verkligen förstår marknadskommunikation – någon som kan tala till dina kunder på det sätt som du vill.

Hela spektrumet inom marknadskommunikation

For You

We Think

We Create

We Do

LÄS MER
LÄS MER
LÄS MER
LÄS MER
LÄS MER
LÄS MER
LÄS MER
LÄS MER
LÄS MER
LÄS MER
LÄS MER
LÄS MER

Kommunikationsexpertis

Med förmåga att lyssna och lära och en önskan att göra allt för ditt företags framgång. Med hjälp av vår expertis är vårt mål alltid att utveckla ditt företag och att öka din försäljning.
Så gör vi på Sektori.

Lång erfarenhet inom olika industri- och tjänstesektorer

Asiakaslogot
Asiakaslogot
Asiakaslogot
Asiakaslogot
Asiakaslogot
Asiakaslogot
Asiakaslogot
Asiakaslogot
Asiakaslogot
Asiakaslogot
Asiakaslogot
Asiakaslogot
Asiakaslogot
Asiakaslogot
Asiakaslogot
Asiakaslogot

Många uppdrag. Stora framgångar.

Våra senaste projekt

Titta på våra tidigare arbeten

Bläddra bland våra referenser

[dc_social_wall id=”1212″]

Övrig information.

29

VERKSAMHETSÅR

486550

ÅRSOMSÄTTNING

32

MEDELÅLDER

257

MÄSSMONTRAR

4550

SKRIVNA SIDOR

1572

3D-MODELLER

Våra medarbetare.

Terhi Tuominen

Kundansvarig
+358 50 562 9144
terhi.tuominen@avenla.fi

Virpi

Virpi Taina

Projektkoordinator
+358 50 562 9142
virpi.taina@avenla.fi

Helka Jortikka

Helka Jortikka

Kundansvarig
+358 400 433 672
helka.jortikka@avenla.fi

Teuvo Lyytikäinen

Kundansvarig
+358 40 964 1474
teuvo.lyytikainen@avenla.fi

Jani

Jani Lassila

Koncept- och innehållsdesigner
+358 50 463 9020
jani.lassila@avenla.fi

Heidi

Heidi Halttunen

AD, Grafisk designer
heidi.halttunen@avenla.fi

Zinaida

Zinaida Melnikova

AD, Grafisk designer (mammaledighet)
zinaida.melnikova@avenla.fi

Jani

Jani Sinkkonen

AV&3D Designer
jani.sinkkonen@avenla.fi

Mikko

Mikko Kiander

Web Developer
mikko.kiander@avenla.fi

Timo

Timo Viento

VD
+358 41 536 4127
timo.viento@avenla.fi