Sisältö edellä palveleva mainostoimisto: Sektori

Onnistuneen markkinointiviestinnän suunnittelu lähtee asiakkaan bisneksen ymmärtämisestä. Mainostoimisto Sektori perehtyy yrityksenne liiketoimintaan niin, että markkinointiviestinnästä tulee sisällöllisesti vakuuttavaa ja että se saa aikaan ostopäätöksiä sekä myyntiä. Tämä on Sektorin ydinosaamista.

Pk-yritykset ovat yhteiskuntamme kantava voima, ilman niitä talouden rattaat eivät pyörisi. Meidän intohimomme on suunnitella viestintää, jolla suomalaista innovatiivista osaamista markkinoidaan ylpeästi niin kotimaisille kuin kansainvälisille B2B- tai B2C-markkinoille.

Puemme puhuttelevat sisällöt houkuttelevaan visuaaliseen asuun ja jalkautamme ne uusimpiin digimedioihin sekä perinteiseen printtiin. Olemme valintasi, kun haluat yrityksenne bisnestä ymmärtävää markkinointiviestintää – tekijää, joka osaa puhutella asiakkaitanne niin kuin pitää.

Markkinointi­viestinnän koko kirjo.

For You

We Think

We Create

We Do

LUE LISÄÄ
LUE LISÄÄ
LUE LISÄÄ
LUE LISÄÄ
LUE LISÄÄ
LUE LISÄÄ
LUE LISÄÄ
LUE LISÄÄ
LUE LISÄÄ
LUE LISÄÄ
LUE LISÄÄ
LUE LISÄÄ

Viestinnän asiantuntija

Kyky kuunnella, nöyryys oppia, halu tehdä parasta yrityksenne menestyksen parhaaksi. Viestintäosaamisemme ansiosta tavoitteenamme on aina yrityksenne liiketoiminnan kehitys ja myynnin kasvu.
Näin me Sektorissa toimimme.

Monipuolinen kokemus eri teollisuus- ja palvelualoilta.

Asiakaslogot
Asiakaslogot
Asiakaslogot
Asiakaslogot
Asiakaslogot
Asiakaslogot
Asiakaslogot
Asiakaslogot
Asiakaslogot
Asiakaslogot
Asiakaslogot
Asiakaslogot
Asiakaslogot
Asiakaslogot
Asiakaslogot
Asiakaslogot

Paljon töitä
Paljon onnistumisia.

Uusimpia töitämme

Syksy & talvi 2016

Aikaisempia töitämme

Muutama fakta.

28v

TOIMINTAVUODET

486550

VIIMEISIN LIIKEVAIHTO / V

32v

SEKTORILAISTEN KESKI-IKÄ

257

MESSUOSASTOA

4550

TEKSTISIVUA

1572

3D-MALLINNUSTA

Meidän tiimi.

Timo

Timo
Viento

Toimitusjohtaja
041 536 4127
timo.viento@avenla.fi

Pirjo

Pirjo
Lassila

Viestinnän asiantuntija
050 302 5370
pirjo.lassila@sektori.net

Terhi

Terhi
Tuominen

Asiakkuuspäällikkö
050 562 9144
terhi.tuominen@avenla.fi

Jani

Jani
Lassila

Konsepti- ja sisältösuunnittelija
050 463 9020
jani.lassila@avenla.fi

Virpi

Virpi
Taina

Projekti­koordinaattori
050 562 9142
virpi.taina@avenla.fi

Heidi

Heidi
Halttunen

AD, visuaalinen suunnittelija
heidi.halttunen@avenla.fi

Zinaida

Zinaida
Melnikova

AD, visuaalinen suunnittelija
zinaida.melnikova@avenla.fi

Jani

Jani
Sinkkonen

AV&3D-suunnittelija
jani.sinkkonen@avenla.fi

Mikko

Mikko
Kiander

Web-kehittäjä
mikko.kiander@avenla.fi